Oyun açilanda Androİd’de beyaz ekran

Android’de beyaz bir ekran olması ve oyun oynarken devam eden indirme hakkında konuşun.

Bu oldukça yaygın bir sorundur ve her kullanıcı, telefonun özellik ve yeniliklerinden bağımsız olarak telefonla yüz yüze gelebilir.

Bu makale Android, akıllı telefonlar, Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi ve diğerlerini kapsar. Için uygundur

ANDROID’DE GOOGLE’DA AĞ AÇILIŞI NETWORK BEYAZ GÖRÜNTÜLEME?

Ana nedeni telefonun indirilmesi için RAM bulunmaması.

Aslında, geleceği bekleyecek ve onları kapatacak farklı uygulamalar kullanıyorsunuz ve onları daha da çalışması için beklemek zorundayız. Ve bir dahaki sefer uygulamalar daha hızlı yüklendiğinde, çalışmalarını RAM’de tutuyorlar.

OYUN AÇILANDA ANDROİD’DE beyaz EKRAN

Buradan sonuç çıkarabiliriz: Oyunu indirmeden önce, RAM’i normal şekilde açabilmeniz ve bir ağ görüntülememesi için silmeniz gerekir.

Özel bir düğmeye basarak tüm etkin programları RAM’den silebilirsiniz. Resim, Samsung telefonundaki Android arayüzünü ve temizlemenin en altındaki sağ düğmeye tepki gösteriyor. Diğer üreticilerde, işlem büyük ölçüde farklılık göstermez ve uygun temizleme düğmeleri vardır.

Smart Manager’ı kullanarak telefonunuzu aktif arka plan işlemlerinden temizleyebilirsiniz.

Oyun açilanda Androİd’de beyaz ekran

“RAM” bölümüne girin ve “Tümünü Sonlandır” düğmesini tıklayın.

Oyun açilanda Androİd’de beyaz ekran

Sonuç olarak, ne kadar RAM’ın piyasaya çıktığını ve akıllı telefonun nasıl çalıştığını anlayacaksınız. Bu uygulamayla akıllı telefonda gerekebilecek gereksiz arkaplanların da devre dışı kaldığını göz önünde bulundurursanız. Tüm önemli işlemler telefonunuza zarar vermeden çalışmaya devam edecektir.

Bu manipülasyonlardan sonra oyun normal olarak yüklenmeli ve beyaz ekran görünmüyor.

Oyun açilanda Androİd’de beyaz ekran
5 (100%) 2 votes

Yararlı bir makale? Oy!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply